آخرین خبرها
آتش سوزی در حوضچه ذوب آهن اصفهان/عدم پاسخگویی مسئولان بازار شایعه را داغ کرد

آتش سوزی در حوضچه ذوب آهن اصفهان/عدم پاسخگویی مسئولان بازار شایعه را داغ کرد

اصفهان – خبرگزاری مهر: روز گذشته یکی از حوضچه های مربوط به شرکت قطران در ذوب آهن اصفهان دچار حریق شد و این موضوع سبب شد تا دود غلیظی شهر اصفهان را بگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر حوالی ساعت ۲۲ شب دوشنبه دود غلیظی شهر اصفهان را فرا گرفته و عامل نگرانی مردم شد.

متاسفانه در آن زمان پیگیری خبرنگار مهر و شاید دیگر خبرنگاران برای اطلاع رسانی به موقع به مردم بدون نتیجه ماند و تنها پاسخی که شنیده می شد این بود که مسئول مورد نظر جلسه است.

هر چند که برخی از رسانه ها توانسته بودند در بامداد روز سه شنبه یعنی زمانی که چند ساعت از حادثه گذشته بود اخباری را در این خصوص تهیه کنند اما سیلی از شایعات شهر را فرا گرفته بود.

مدیر کل حوادث غیر مترقبه استانداری اصفهان در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: بعد از ظهر روز دوشنبه یکی از حوضچه‌های واقع در شرکت قطران دچار حریق شد که خوشبختانه با کمک عوامل امدادی واقع در ذوب آهن، شهرداری، فولاد مبارکه این آتش سوزی مهار و کنترل شد.

منصور شیشه فروش در خصوص سمی بودن و یا نبودن موادی که در این حوضچه بوده است نیز به مهر گفت: در این خصوص جلسه ای با محیط زیست داشته ایم و موضوع پایش شد که مشکلی نداشت.

وی همچنین در خصوص علت آتش سوزی در این حوضچه به مهر گفت: علت آن گرمای هوا اعلام شده است.

متاسفانه پیگیری خبرگزاری مهر جهت اطلاع بیشتر از علت حادثه از طریق محیط زیست و ذوب آهن اصفهان و برخی از دستگاه‌های متولی دیگر تا کنون بدون پاسخ مانده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*