آخرین خبرها
آزادی بیش از ۸۰۰ زندانی جرائم غیرعمد در استان اصفهان

آزادی بیش از ۸۰۰ زندانی جرائم غیرعمد در استان اصفهان

اصفهان – خبرگزاری مهر: مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اصفهان گفت: بیش از ۸۰۰ زندانی جرائم غیرعمد زندان های استان اصفهان با کمک خیرین و همکاری شاکیان از زندان آزاد شدند.رمضان امیری، در گفتگو با خبرنگار مهر به اقدامات ستاد دیه استان اصفهان اشاره و داشت: زندانیان جرائم غیر عمد با تلاش ستاد دیه و همکاری خیرین از زندان های سطح استان اصفهان آزاد می شوند.

وی با بیان اینکه در سال جاری بیش از ۸۰۰ نفر زندانی جرائم غیر عمد از زندان های استان اصفهان آزاد شده اند، افزود: جرائم این زندانیان شامل بدهکاران مالی غیر از کلاهبرداری، نفقه، مهریه و دیه بوده که در زندان های استان زندانی بوده اند.

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اصفهان بیان داشت: طی یک هفته گذشته با همت  خیرین و افراد متدین ۲۷ زندانی جرائم غیرعمد زندان های استان اصفهان آزاد شدند که برای آزادی زندانیان این زندانیان ۳۶۰ میلیون تومان خیرین کمک کردند.

وی حضور و مشارکت خیرین استان اصفهان در آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را بسیار ارزشمند و مطلوب دانست و تصریح کرد: در جشن گلریزان امسال برای آزادی زندانیان ۲۶ میلیارد ریال کمک مردمی جمع آوری شد که استان اصفهان رتبه اول را در کل کشور بدست آورد.

امیری با اشاره به کمک خیرین به خانواده های زندانیان، گفت: خیرین در کمک به خانواده های زندانیان مساعدت دارند و عموم مردم می توانند کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به ستاد دیه و یا خیریه حضرت امام موسی کاظم (ع) برای کمک به آزادی زندانیان و خانواده های آنها ارائه دهند.

نظر دادن بسته است.