آخرین خبرها
اختلاف شهرداری و شرکت گاز ۵۰ درصد از اتوبوس های اصفهان را غیر فعال کرده است

اختلاف شهرداری و شرکت گاز ۵۰ درصد از اتوبوس های اصفهان را غیر فعال کرده است

اصفهان – خبرگزاری مهر: رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اختلاف شهرداری و شرکت گاز اصفهان و عدم عرضه سوخت در جایگاه فرزانگان زمینه عدم فعالیت ۵۰ درصد از اتوبوسهای اصفهان را فراهم کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا امینی پیش از ظهر شنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به برخی از اختلافات شهرداری و شرکت گاز استان اصفهان اظهار داشت: این اختلافات دامن حمل و نقل عمومی در شهر اصفهان را گرفته و به دلیل قطع گاز جایگاه فرزانگان اتوبوس های شرکت واحد قادر به تامین سوخت از این محل نیستند.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی ۵۰ درصد از اتوبوس های شهر اصفهان با تعطیلی جایگاه گاز فرزانگان قادر به فعالیت نیستند، ادامه داد: در این راستا ضروری است که شهرداری و اداره گاز استان این موضوع را هر چه سریعتر در دستور کار خود قرار دهند.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان هم چنین به وضعیت نامناسب برخی از کارکنان بازنشسته شهرداری نیز اشاره کرد و ادامه داد: در این راستا برخی از این افراد از شرایط فعلی و رسیدگی به مشکلات خود دچار مشکل شده اند که شهرداری نیز باید به این امر توجه ویژه داشته باشند.

وی بابیان اینکه ردیف بودجه اختصاص یافته به مراکز فرهنگی و مساجد اصفهان نیز وضعیت نامناسبی دارد، اظهار داشت: در این زمینه شهرداری باید بودجه بیشتری را برای این مراکز اختصاص دهد تا در ماه های پایانی سال با مشکل اعتباری مواجه نشوند.

امینی در خصوص عدم توجه به حقوق ایثارگران و جامعه ایثارگری شهر اصفهان نیز بیان کرد: تشکیل شورایی متشکل از شهرداری، شورای اسلامی شهر و اداره کل بنیاد شهید استان اصفهان برای رسیدگی به امور جامعه ایثارگران ضروری است.

وی ادامه داد: در این راستا باسد در شهرستانهای استان اصفهان دفاتری برای رسیدگی به درخواستها و مشکلات ایثارگران استان اصفهان فعال شود.

شهرداری نسبت به تکریم ارباب رجوع بی توجه است

عباس حاج رسولی ها، عضو شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در ادامه این جلسه از عدم توجه مسئولان شهرداری به ارباب رجوع خبر داد و گفت: کارمندان شهرداری نسبت به این امر توجهی ندارند و تکریم ارباب رجوع در این سازمان مردم نهاد باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی در خصوص بودجه پیش بینی شده برای شهرداری اصفهان در سال ۹۳ نیز اظهار داشت: درصد بالایی از این بودجه به انجام پروژه‌های عمرانی اختصاص خواهد یافت.

نظر دادن بسته است.