آخرین خبرها
۴۰ اصله درخت فرسوده شکست/ خسارت ۵ میلیارد ریالی به شبکه‌های برق اصفهان

۴۰ اصله درخت فرسوده شکست/ خسارت ۵ میلیارد ریالی به شبکه‌های برق اصفهان

اصفهان – خبرگزاری مهر: رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بر اثر شدن وزش باد در اصفهان طی دو روز گذشته ۴۰ اصله درخت فرسوده در سطح شهر اصفهان شکست و خسارات زیادی را به بار آورد.

منصور شیشه فروش در گفتگو با خبرنگار مهر با اشار به وزش باد ۱۲ متر بر ثانیه در اصفهان طی دو روز گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: این وزش باد در اصفهان خساراتی را شبکه‌های برق و فضای سبز شهر اصفهان وارد کرد.

وی به شکسته شدن بیش از ۴۰ اصله درخت فرسوده در اثر وزش باد شدید در اصفهان اشاره کرد و افزود: بسیاری از این درختان بر روی شبکه‌‌های برقی فرود آمده که موجب خرابی تاسیسات شرکت برق و قطع شدن برق در برخی از خیابان‌های اصفهان شده بود.

رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه تاسیسات شبکه‌ برق اصفهان ۲ ساعت پس از این حادثه بازسازی شده و برق مناطق وصل شده، ادامه داد: ۱۵ اکیپ عملیات بازسازی تاسیسات شبکه‌ برقی اصفهان را بر عهده داشتند.

وی با بیان اینکه تاکنون خسارت برآورد شده از این توفان بر روی تاسیسات برقی ۵ میلیارد ریال محاسبه شده، افزود: برآورد تمام خسارت‌های وارد شده به استان بر اثر وزش این توفان همچنان در دست بررسی است.

شیشه فروش با بیان اینکه وزش باد در سطح استان خسارتی را به کشاورزان وارد نکرده است، افزود: بیشتر خسارت وارده به استان به تاسیسات برق و درختان بوده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*