آخرین خبرها
بارش چهارمین برف زمستانی در نصف جهان/ جاده‌ ها لغزنده است

بارش چهارمین برف زمستانی در نصف جهان/ جاده‌ ها لغزنده است

اصفهان – خبرگزاری مهر: چهارمین برف زمستانی از شامگاه گذشته در اصفهان آغاز شد تا پس از شش سال اصفهان در سال جاری شاهد بارش مجدد برف و شادی در میان مردم باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، اصفهان امروز حال و هوای بهتری در مقایسه با روزهای گذشته پیدا کرده و حال بد و هوای بد اصفهان در ساعات بارش برف بهتر از گذشته شده است.

درختان سفید پوش و پارکهای سفید اصفهان همان لباس سفیدی است که امسال به اصفهان آمده تا زیبایی و طراوت خاصی به اصفهان ببخشد.

گذر در میدان نقش جهان در صبح امروز طراوت خاصی به هر بازدید کننده ای می‌دهد میدانی که دارای قدمتی چند صد ساله است و دارای شکوه و عظمتی بسیاراست که آسمان برفیش گنبدهای فیروزی آن را سفید پوش کرده بود و گویی آنها لباس شادی برای بارش برف در اصفهان بر تن کرده بودند تا به مردم دیار نصف جهان بگوید از وضعیت موجود شاد هستند.

اما با وجودی که ما شاهد بارش برف و باران و بازی کودکان در پارکها هستیم ولی همچنان بی توجهی شهرداری و دستگاه های متولی در خیابان ها در ساعات اولیه صبح به چشم می‌خورد.

یک راننده آژانس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه از ساعات اولیه صبح مشغول به کار است  گفت: در ساعات نخستین امروز یک مسافر داشتم که باید او را در حداقل زمان ممکن به بیمارستان می‌رساندم اما به سبب لغزنده بودن جاده ساعات زیادی در مسیر و ترافیک ماندم.

وی ادامه داد: متاسفانه با وجودی که تصور می‌کردم باید پل غدیر توسط دستگاه‌های متولی نمک پاشی شده باشد تا لغزنده نباشد این پل چنین حالتی را نداشت و بسیار لغزنده بود.

یک شهروند اصفهانی که خیابان پروین را به سمت میدان احمد آباد طی کرده بوده نیز به خبرنگار مهر گفت: در این مسیر نیز خبری از نمک و شن نبود و گویی شهرداری اصفهان در ساعات اولیه صبح در خواب بوده است اما در ساعات نزدیک به ۹ صبح مامورینی را دیدن که مشغول به نمک پاش کردن خیابان‌ها هستم.

اما امروز نیز همانند روزهای گذشته خبری از نمک و شن در مسیرها و میادین اصلی نبود و بزرگراه شهید کشوری و خیابان بزرگمهر، خیابان صائب، پل مارنان تنها بخشی از تصادف هایی بود که صبح امروز به همراه داشت.

نظر دادن بسته است.