آخرین خبرها
تأثیر جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی در توسعه فرهنگ خلاقیت پروری

تأثیر جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی در توسعه فرهنگ خلاقیت پروری

اصفهان – خبرگزاری مهر: رئیس شهرک علمی تحقیقاتی استان اصفهان گفت: جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی در توسعه فرهنگ خلاقیت پروری بسیار تاثیرگذار بوده است و امروز شاهد آن هستیم که پس از یک دهه فعالیت این جشنواره موضوع اقتصاد دانش بنیان در تمام ارکان کشور مورد توجه قرار گرفته است.به گزارش خبرنگار مهر، مهدی کشمیری صبح امروز در مراسم افتتاحیه دهمین جشنواره ملی فنی آفرینی شیخ بهایی در هتل عباسی اصفهان اظهار داشت: امروز پس از یک دهه فعالیت و تلاش در عرصه توسعه و حمایت از اقتصاد دانش بنیان سیاست کلان اقتصاد مقاومتی مورد توافق مسئولان جزء و کلان کشورمان قرار گرفته است.

وی افزود: جای بسی خوشحالی است که جشنواره ملی شیخ بهایی توانسته در رسالت و مأموریت خود در راستای توسعه فرهنگ فن آفرینی و خلاقیت موفق باشد.

رئیس شهرک علمی تحقیقاتی استان اصفهان تاکید کرد: از هم اکنون باید مهم ترین ماموریت و رسالت جشنواره در سال های آتی را تعیین و در این راستا ماموریت جدیدی را توصیف کنیم.

وی اضافه کرد: از تمام مقامات عرصه صنعتی و شهرک های پارک علم و فناوری تقاضا می کنم در ادامه مسیر سال های آتی یاری رسان باشند.

توسعه اقتصاد دانش بنیان را مدنظر داریم   

همچنین در ادامه این جلسه سروش علیمرادی دبیر علمی جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی اظهار داشت: ۱۰ دوره برگزاری جشنواره مدیون عشق و علاقه وافری است که تمام عزیزان در پشت صحنه جشنواره از شهرک های علمی تحقیقاتی و پارک های علمی فناوری برای حمایت از این جشنواره داشتند.

وی افزود: در دهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی داوری آثار در سه بخش سرمایه گذاران کارآفرین، فن آفرینان و طرح های کسب و کار به سرانجام رسید.

دبیر علمی جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی با اشاره به اینکه برخی داوران این جشنواره دارای ۱۰ سال سابقه و تجربه حضور در این زمینه هستند، تاکید کرد: دو رقمی شدن دوره های برگزاری جشنواره نویدی باشد تا این جشنواره با قوت و اقتدار بیشتر در آینده به راه خود ادامه دهد و مشوق دیگر افراد نخبه جامعه و جوانان در راستای استفاده از خلاقیت خود و به ثمر رساندن آنها شود.

وی اضافه کرد: امیدواریم با هماهنگی بیشتر با مسئولان بخش های مختلف کشور بتوانیم ضریب نفوذ جشنواره را بیش از پیش افزایش داده و در راستای اقتصاد دانش بنیان حرکت کنیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*