آخرین خبرها
تحویل بودجه شهرداری اصفهان به شورای شهر در سکوت خبری/عدم حضور شهردار اصفهان در شورا

تحویل بودجه شهرداری اصفهان به شورای شهر در سکوت خبری/عدم حضور شهردار اصفهان در شورا

اصفهان – خبرگزاری مهر: لایحه بودجه پیش بینی شده برای شهرداری اصفهان در سال ۹۳ روز شنبه در نوزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان و پس از اینکه خبرنگاران جلسه را ترک کردند توسط معاون شهردار به اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان ارائه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تحویل بودجه پیش بینی شده برای شهرداری اصفهان در سال ۹۳ به شورای اسلامی شهر اصفهان این روزها به یکی از سوژه های خبری در این شهر تبدیل شده است.

اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان روز شنبه هفته جاری در نوزدهمین جلسه علنی شورای این شهر از دریافت بودجه ۹۳ شهرداری اصفهان  به دست معاون شهردار اصفهان امتناع کرده و خواستار ارایه بودجه شهرداری به شورا به دست شخص شهردار شدند.

خبرنگاران نیز به استناد رأی گیری در شورا و اظهارات رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان مبنی بر اینکه بودجه در بیستمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان که به دلیل فوریت و اهمیت موضوع در روز دوشنبه همین هفته برگزار خواهد شد بودجه را از دست شهردار تحویل می گیرند نسبت به اطلاع رسانی در خصوص تحویل بودجه شهرداری به شورا در روز دوشنبه اقدام کردند.

اما آنچه امروز دوشنبه ۳۰ دی ماه در بیستمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان به گوش رسید حکایت از آن داشت که اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان در روز شنبه و در نوزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان و پس از آنکه خبرنگاران جلسه را ترک کردند مجدداً در خصوص تحویل بودجه از معاون شهردار رأی گیری کردند و در نهایت لایحه  بودجه را از معاون شهردار تحویل گرفتند.

جمعی از خبرنگاران که امروز با توجه به دعوت قبلی در بیستمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان حضور یافتند پس از ۴۵ دقیقه انتظار پشت درب های بسته وارد جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان شدند و تعدادی از آنها پس از اطلاع یافتن از عدم حضور شهردار جلسه را ترک کردند.

شنیده ها حاکی از آن است که علت عدم حضور شهردار در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان و تحویل بودجه توسط معاون وی بیماری نبوده و سفر وی به تهران دلیل اصلی عدم حضور وی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان بوده است.

نظر دادن بسته است.