آخرین خبرها
تلاش برای رفع مشکلات صنایع و تولیدکنندگان اصفهان

تلاش برای رفع مشکلات صنایع و تولیدکنندگان اصفهان

اصفهان – خبرگزاری مهر: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت استان اصفهان در صنعت کشور، گفت: به طور جدی به دنبال رفع مشکلات صنایع و تولیدکنندگان موفق استان اصفهان خواهم بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، ارسلان فتحی پور در بازدید از بزرگترین مجموعه تولید کننده لوازم خانگی کشور اظهارداشت: واردات بی رویه محصولات خارجی، شرایط نامناسب بانکی، تعرفه ها و دیگر عوامل باعث شده که تولید داخلی با مشکل رو به رو شود و صنعتگر ایرانی در شرایط نامطلوبی به کار خود ادامه دهد و حتی مجبور شود که تولید خود را متوقف کند.

وی ادامه داد: توسعه و پیشرفت مستلزم توجه جدی به تولید داخلی است، هر چه محوریت را بر تولید داخلی قرار دهیم به طور حتم شرایط اقتصادی کشور از این وضعیت خارج و بهتر خواهد شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر اینکه مقوله حمایت از تولید داخلی باید از حالت شعار و سخنرانی خارج شود، تصریح کرد: از دولت انتظار می رود که زمینه را برای تولید صددرصدی مجموعه های صنعتی داخلی و به خصوص صنایع بخش خصوصی فراهم کند، همچنین صندوق توسعه ملی باید تلاش کند که تولیدکنندگان ایرانی به بهترین شکل حمایت شوند.

فتحی پور در ارتباط با گروه صنعتی انتخاب به عنوان بزرگترین مجموعه تولیدکننده لوازم خانگی کشور، گفت: این مجموعه صنعتی به بهترین شکل مباحث اقتصاد مقاومتی، فرهنگ، اشتغال زایی و تولید محصولات با کیفیت را دنبال می کند و عدم توجه به مباحث مادی صرف و اختصاص بخش قابل توجهی از درآمد حاصله به مباحث فرهنگی و معنوی از نکات مهم و بی نظیر است.

وی با اشاره به اهمیت استان اصفهان در صنعت کشور، گفت: به طور جدی به دنبال رفع مشکلات صنایع و تولیدکنندگان موفق استان اصفهان خواهم بود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*