آخرین خبرها
تله سیژ ناژوان

تله سیژ ناژوان

 تله سیژ نوعی از تله کابین ها است که به‌جای کابین و اطاقک محصور از یک‌سری صندلی‌های چهار نفره که دارای ایمنی بسیار بالایی است و توسط اهرم های محکم افراد را مهار و نگهداری می نماید استفاده می‌شود مسافرین می توانند با سوار شدن و نشستن بر روی این صندلی ها در محیط آزاد و بر روی درختان و رودخانه و در ارتفاع ۲۲ متری از سطح زمین، با سرعت حدود ۳ تا ۵ متر بر ثانیه حرکت نموده و از مناظر طبیعی لذت ببرند.
تله سیژ ناژوان با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال راه اندازی شده است .خط تله سیژ در ایران کمیاب بوده و به جز در استان تهران در سایت های دیزین و دربند و در اصفهان در پارک ناژوان خط تله سیژ دیگری در کشور یافت نمی شود.
ایستگاه اول تله سیژدر ابتدای جاده الفت واقع در ورودی پارک ناژوان و ایستگاه دوم جنب باغ پرندگان ناژوان قرار دارد طول مسیر تله سیژ کابل کشی شده برای انتقال مسافران از ایستگاه مبدا تا مقصد ( جنوب غربی میدان سهرودی تا روبروی پل کابلی باغ پرندگان) حدود یک هزار و ۹۲۰ متر می باشد این مسیر دارای ۲۲ دکل که ۲ عدد دکل در مجاور ایستگاه ها به عنوان دکل زیر گذر با ارتفاع ۸ متر و در خط انتقال دکل ها درمرکزیت ۱۷ عدد با ارتفاع ۲۲ متر است.
بر روی خط تله سیژ ۱۲۰ صندلی نصب شده است سرعت نسبی آن ۳ تا ۵ متر بر ثانیه است که دارای استاندارد اشکوفر می باشد .
تله سیژ ناژوان در هرساعت می تواند یک هزار نفر بازدید کننده را از ایستگاه اول به دوم و بالعکس انتقال دهد

 

عکاس : مهدی نصر اصفهانی

۷ نظر

 1. خطرناک نیست اتاقک نداره

 2. در استان کردستان شهرستان بیجار هم تله سیژ در مسیر پیست اسکی وجود دارد

 3. من رزرو میخوام این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. جهت اطلاع از ساعت کاری مراکز تفریحی شرکت توسعه گردشگری اصفهان

  شامل تله کابین صفه و بولینگ, بیلیارد,زیپ لاین وپل معلق,شهر بازی رویاها,کارتینگ رویاها,تله سی یژ ناژوان از طریق زیر در تماس باشید

  شماره تماس:/۱۲ ۰۳۱۳۶۷۵۹۰۱۰
  سایت: http://www.stdconline.com

  کانال: [email protected]

  اینستگرام : sepahantourismco

 5. جهت اطلاع از ساعت کاری مراکز تفریحی شرکت توسعه گردشگری اصفهانشامل تله کابین صفه و بولینگ, بیلیارد,زیپ لاین وپل معلق,شهر بازی رویاها,کارتینگ رویاها,تله سی یژ ناژوان از طریق زیر در تماس باشیدشماره تماس:/۱۲ ۰۳۱۳۶۷۵۹۰۱۰ سایت: http://www.stdconline.comکانال: [email protected]اینستگرام : sepahantourismco

 6. خبر خوش برای هموطنان گرامی…
  مجموعه های تله سیژ ناژوان و تله کابین صفه و شهر بازی رویاها از تاریخ ۱۳۹۹/۳/۱ با حفظ فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی برای استفاده عموم بازگشا خواهد شد .
  شماره تماس :۰۳۱۳۶۷۵۹۰۱۱
  [email protected]
  جهت اطلاع از ساعت کاری به وبسایت یا شبکه مجازی شرکت به نشانی زیر مراجعه نمایید
  [email protected]
  http://www.stdconline.com

 7. خبر خوش برای هموطنان گرامی…
  مجموعه های تله سیژ ناژوان و شهر بازی و تله کابین بولینگ و بیلیارد صفه _ شهر بازی رویاها و کارتینگ رویاها از تاریخ ۱۳۹۹/۳/۱ با حفظ فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی برای استفاده عموم بازگشا خواهد شد .
  شماره تماس :۰۳۱۳۶۷۵۹۰۱۱
  [email protected]
  جهت اطلاع از ساعت کاری به وبسایت یا شبکه مجازی شرکت به نشانی زیر مراجعه نمایید
  [email protected]
  http://www.stdconline.com

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*