آخرین خبرها
جزئیات محدودیت‌ ترافیکی نوروز ۹۳ محورهای اصلی استان اصفهان

جزئیات محدودیت‌ ترافیکی نوروز ۹۳ محورهای اصلی استان اصفهان

وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد با توجه به افزایش حجم سفر در تعطیلات نوروز و نیز رشد ظرفیت تردد در جاده های اصلی کشور و به منظور ارتقاء ضریب ایمنی و ایجاد کشش و روانی ترافیک، طرح نوروزی از ۲۶ اسفند تا ۱۶ فروردین ماه اجرا می شود.

جزئیات محدودیت‌ ترافیکی نوروز ۹۳ محورهای اصلی استان اصفهان به شرح زیل است.

تردد انواع کامیون های کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت هفت روز ۲۷ اسفند تا ساعت ۲۴ روز پنجم فروردین ماه و همچنین از ساعت هفت صبح روز ۱۲ فروردین تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۵ فروردین ماه در محورهای اصلی استان اصفهان ممنوع است.

*محدودیت های جابه جایی محمولات ترافیکی
جابه جایی محمولات ترافیکی (محموله هایی که باید به صورت ویژه حمل شود) که از قبل پروانه عبور دریافت کرده اند از روز سه شنبه ۲۷ اسفند تا پایان پنجم فروردین و همچنین از ۱۲ فروردین تا پایان روز جمعه ۱۵ فروردین ممنوع است.

برای روزهای ۶، ۷، ۱۰ و ۱۱ فروردین صرفا محمولات ترافیکی اضطراری دارای ضرورت ملی بر اساس تشخیص مرجع صادرکننده، مجوز عبور محموله می گیرند.

محورهایی که ممنوعیت انواع وسیله نقلیه باربری در آنها انجام می شود، رفت و آمد وسایل نقلیه از ساعت ۲۴ تا هفت صبح روز بعد در این جاده ها مجاز است مگر اینکه به علت عذرهای فنی و ترافیکی با تشخیص رئیس پلیس راه استان، امکان تردد وسیله نقلیه موقتا وجود نداشته باشد.

ورود تمامی خودروهای ترانزیت حمل مواد سوختی به داخل کشور از روز سه شنبه ۲۷ اسفند تا ساعت هفت روز سه شنبه پنجم فروردین و همچنین از ساعت یک روز ۱۲ فروردین تا ساعت ۲۴ روز ۱۵ فروردین ماه ممنوع است؛ در حالیکه این خودروها در سایر ایام محدوده زمانی نوروز صرفا در ساعات روز مجاز به تردد هستند و در ساعات شب باید در محل های ایمن بین راهی توقف کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*