آخرین خبرها
ساخت و سازهای غیر مجاز در اصفهان کنترل شود

ساخت و سازهای غیر مجاز در اصفهان کنترل شود

اصفهان – خبرگزاری مهر: عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه اینگونه ساخت و سازهای غیرمجاز در آینده وصله‌ی ناجور شهر اصفهان خواهد بود، گفت: این ساخت و سازها در آینده با توسعه شهر اصفهان دردسر سازخواهند بود و ضروری است که شهرداری نسبت به کنترل آنها اقدامات لازم را انجام دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، نورالله صلواتی پیش از ظهر امروز در سی و چهارمین جلسه‌ی علنی شورای اسلامی شهر اصفهان به وضعیت نامناسب ساخت و سازها در اطراف شهر اصفهان اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر برخی از ساخت و سازهای اطراف شهر اصفهان و به ویژه در محدوده‌ی اصفهان تا بهارستان و هم‌چنین اصفهان تا حبیب آباد در حال شکل‌گیری است.

وی با بیان اینکه اینگونه ساخت و سازهای غیرمجاز در آینده وصله‌ی ناجور شهر اصفهان خواهد بود، ادامه داد: این ساخت و سازها در آینده با توسعه دادن شهر اصفهان دردسر سازخواهند بود و ضروری است که شهرداری نسبت به کنترل آنها اقدامات لازم را انجام دهد.

این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان در خصوص برخی از مشاغل مزاحم و ترافیک موجود در شهر اصفهان و به ویژه در خیابان صغیر اصفهانی، خیابان ارتش و خانه کارگر نیز گفت: شهرداری باید در ارایه مجوز کسب تمام جوانب را در نظر بگیرد تا موجبات نارضایتی مردم را فراهم نکند.

در مکان برگزاری جمعه بازار کتاب اصفهان تجدید نظر شود

علیرضا نصر اصفهانی، دیگر عضو شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در ادامه این جلسه با اشاره به وضعیت نامناسب جمعه بازار کتاب اصفهان، افزود: از مسئولان شهرداری می‌خواهیم در خصوص مکان برگزاری جمعه بازار کتاب تجدید نظر کنند و مکان مناسبتری را برای این امر اختصاص دهند.

وی هم‌چنین در خصوص قیمت بالای اجاره میز به متقاضیان در جمعه بازار کتاب نیز گفت: متولیان باید با قیمت مناسب‌تری میزها را به متقاضیان کرایه دهند چرا که درآمد آنچنانی نصیب فروشندگان کتاب‌ها در جمعه بازار نمی‌شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*