آخرین خبرها
شهردار اصفهان بودجه سال ۹۳ را به شورای شهر تحویل داد

شهردار اصفهان بودجه سال ۹۳ را به شورای شهر تحویل داد

اصفهان – خبرگزاری مهر:شهردار اصفهان امروز شنبه شخصاً بودجه پیش بینی شده برای شهرداری اصفهان در سال ۹۳ را به شورای اسلامی شهر اصفهان تحویل داد.

به گزارش خبرنگار مهر، لایحه بودجه پیش بینی شده برای شهرداری اصفهان امروز شنبه ۵ بهمن ماه به دست سید مرتضی سقائیان نژاد، به شورای اسلامی شهر اصفهان تحویل داده شد.

شهردار اصفهان که کسالت و بیماری را دلیل تاخیر در حضور برای تحویل بودجه به شهرداری اعلام کرد، افزود: البته نباید در چنین شرایطی کار مردم بر زمین گذاشته شود و با تفاهم بین مسئولان می توانستیم این کار را زودتر انجام دهیم.

سقائیان نژاد با بیان اینکه بودجه سال ۹۳ شهرداری اصفهان از اول آبان تا پایان دی ماه مورد بررسی قرار گرفته است، اظهار داشت: بودجه سال ۹۳ شهرداری اصفهان بر اساس اطلاعات به دست آمده از آمار نفوس و مسکن سال ۹۰، سیاست ها و رویکردهای پیشرفت محلات، بررسی پروژه های سال ۹۲، تحلیل آمار و اطلاعات مناطق مختلف شهرداری، بررسی درخواست های شهروندان در سامانه ۱۳۷ و تحلیل عوامل محیطی مناطق طراحی شده است.

وی بابیان اینکه بودجه کلی شهرداری اصفهان در سال ۹۳ دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برآورد شده است، اظهار داشت: این پروژه برای تکمیل و یا راه اندازی یک هزار و ۱۶۷ پروژه در سطح شهر اصفهان و همچنین هزینه های جاری شهر مصرف خواهد شد.

شهردار اصفهان ادامه داد: برقرار عدالت اجتماعی با ارایه خدمات به مناطق محروم، توجه ویزه به حمل و نقل عمومی و توجه به امر ورزش، فرهنگ و تفریح شهروندان از اولویت های در نظر گرفته شده برای بودجه سال آینده شهرداری اصفهان است.

نظر دادن بسته است.