آخرین خبرها
طرح یکسان سازی کد و هشت رقمی شدن شماره ها در استان اصفهان اجرا شد

طرح یکسان سازی کد و هشت رقمی شدن شماره ها در استان اصفهان اجرا شد

اصفهان – خبرگزاری مهر: ​از ساعت ۲۲ شب گذشته طرح یکسان سازی کد و هشت رقمی شدن شماره تلفن ها در استان اصفهان اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در راستای اجرای طرح همسان سازی کد تلفن ثابت در استانهای کشور، تلفنهای استان اصفهان از  ساعت ۲۲  چهار شنبه ۷ خرداد ماه هشت رقمی و ضمن حذف کدهای بین شهری داخل استان کد استان به ۰۳۱ تغییر یافت.

در آیین افتتاح این طرح که با حضور استاندار و جمعی از مسئولین استانی برگزار شد ، استاندار اصفهان طی تماس تلفنی با مادر شهیدان ” بار فروش” در شهرستان کاشان که چهار فرزند خود را تقدیم انقلاب کرده است بدون کد مخابراتی گفتگو کرد.

در این مراسم ” رسول زرگر پور ”  استاندار اصفهان  با تاکید بر اینکه گام های مخابراتی در این استان باید بلند و جهشی باشد افزود: باید محور توسعه استان را به سمت خدماتی همچون گردشگری ، خدمات بانکی ، خدمات مخابراتی و خدمات پولی ببریم  که در این راستا اولین و مهمترین زیرساخت آن ارتباطات و مخابرات است و به همین دلیل توسعه مخابرات در استان اصفهان اساسی و حیاتی است.

در ادامه این آیین ” حسین کشایی” مدیر عامل شرکت مخابرات استان اصفهان نیز گفت: برای اجرای طرح یکسان سازی کدهای تلفن ثابت در استان اصفهان بالغ بر ۱۰۰ تیم در شهرستان ها و مرکز استان به حالت آماده باش هستند.

در  این طرح که در ۲۱۷ مرکز شهری و ۳۴۷ مرکز روستایی در سطح استان اجرا می شود عدد ۳ به شماره های مشترکین شهر اصفهان و شهرستان های خمینی شهر و فلاورجان اضافه می شود.

بر اساس همین گزارش ؛ برای اطلاع از وضعِت شماره های تغییر یافته در دیگر نقاط استان  سامانه گویای تلفنی ۲۵۲۵ و وب سایت شرکت مخابرات استان اصفهان به آدرس WWW.TCE.IR برای مشترکین  اختصاص یافته است.

مشترکین همچنین می توانند با ارسال شماره فعلی به  همراه کد شهر به سامانه پیامکی  ۳۰۰۰۰۰۱۸۱۸ شماره جدید خود را دریافت کنند.

یک نظر

  1. چه کسی پاسخگوی میلیاردها تو مان هزینه این تغییر است که به صنایع و کسبه و .. وارد شده است !!!؟
    این همه بسته بندی تابلو و کاتالوگ و … باید تغییر کنند برای چی؟
    آیا مخابرات با این کار قصد گران کردن خدمات و سود بیشتر ندارد ؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*