آخرین خبرها
“عدم همکاری‌ها” توان کار برای پروژه متروی اصفهان را از من گرفته است/ استعفایم بهترین راهکار است

“عدم همکاری‌ها” توان کار برای پروژه متروی اصفهان را از من گرفته است/ استعفایم بهترین راهکار است

اصفهان – خبرگزاری مهر: مدیرعامل پروژه قطار شهری اصفهان و حومه گفت: عدم همکاری و همدلی بین دست اندرکاران پروژه مترو و سنگ اندازی ها توان کار برای این پروژه را از من گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، جواد شعرباف ظهر امروز در چهل و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: در یکم آبان سال گذشته با این امید که بتوانم مترو شهر اصفهان را از رکود و شرایطی که در آن گرفتار است نجات دهم، شروع به فعالیت کردم اما با گذشت هشت ماه به این نتیجه رسیدم که استعفا بهترین راهکار است.

وی با بیان اینکه همدلی، عزم جدی در بین دستگاه‌های اجرایی برای احداث سریع السیر قطار شهری در اصفهان وجود ندارد، بیان داشت: پروژه مترو شهری اصفهان حتی برای مسئولان کشوری هم اهمیت آنچنانی ندارد که پس از چندین بار دعوت رسمی از رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور به اصفهان و بازدید از آن اما همچنان این اتفاق رخ نداده است.

مدیرعامل پروژه قطار شهری اصفهان و حومه تصریح کرد: به منظور خارج کردن قطار شهری از حالت رکود در این هشت ماه از هیچ کاری سر باز نزدم و در این راستا تعاملاتی را با بخش خصوصی آغاز کردم.

وی با اظهار اینکه آیا پروژه بزرگ قطار شهری اصفهان به اندازه بازدید از ورزنه و قورتان و افتتاح موزه خصوصی، برای کشور اهمیت ندارد، گفت: انجام پروژه های ملی عزم و اراده همگانی می طلبد که در این کار وجود ندارد.

شعرباف با اشاره به اینکه در تاریخ نهم اسفند ماه سال گذشته نامه‌ای از طریق استاندار برای دعوت از مسعود سلطانی‌فر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و معاون رئیس جمهور برای حضور در اصفهان به وی ارسال شده است، ادامه داد: پس از گذشت چهار ماه از این موضوع در روز پنج‌شنبه هفته گذشته در حالی به اصفهان سفر کرد که با وجود چندین بار دعوت از ایشان برای بازدید از پروژه مترو و رفع مشکلات میراثی توجهی نشان ندادند.

وی با تاکید بر اینکه پروژه مترو تنها با اتحاد، عزم جدی و همدلی بین دستگاه‌‌های اجرایی پیش می‌رود، افزود: مکانیزم‌های رسیدگی به مشکلات میراثی مربوط به پروژه مترو درست نیست و در حال حاضر ما در مسائل اولیه در میراث فرهنگی مانده‌ایم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*