آخرین خبرها
عرضه رایگان داروهای بیماران “ام اس” در داروخانه هلال احمر اصفهان

عرضه رایگان داروهای بیماران “ام اس” در داروخانه هلال احمر اصفهان

اصفهان – خبرگزاری مهر: مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت : از ابتدای سال جاری داروهای ایرانی بیماران ام اس به صورت رایگان در این داروخانه عرضه می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محسن مومنی اظهار داشت: داروخانه جمعیت هلال احمر استان اصفهان در راستای اهداف بشردوستانه خود جهت تامین داروهای کمیاب بیماران خاص اقدامی جدی کرده است، به نحوی که هم اکنون علاوه بر پاسخگویی نیاز بیماران استان، پاسخگوی بیماران استان های دیگر نیز است.

وی افزود : از ابتدای سال جاری نیز در جهت حمایت از بیماران ام اس ، داروهای ایرانی این بیماران به صورت رایگان عرضه می شود.

مومنی تصریح کرد : هم اکنون نیز انواع داروهای شیمی درمانی ساخت معتبرترین شرکت های اروپایی جهت بیماران سرطانی در داروخانه موجود است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان ساعات کار داروخانه هلال احمر اصفهان را همه روزه از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۲۱ عنوان نمود و ادامه داد : پنج شنبه ها نیز از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۸ و جمعه ها و روزهای تعطیل این داروخانه از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۲ آماده خدمت رسانی به هموطنان است.

وی در پایان یادآور شد : تلفن تماس داروخانه هلال احمر ۶۶۱۷۷۹۷ است که در ساعات فعالیت داروخانه پاسخگوی سوالات بیماران خواهد بود و سیستم پشتیبانی آنلاین این داروخانه در آینده ای نزدیک بر روی پورتال جمعیت هلال احمر استان اصفهان به نشانی  www.rcs-isf.ir و www.rcs-esf.ir قابل دسترسی خواهد شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*