آخرین خبرها
عمده میوه‌های شب عید مردم اصفهان وارداتی است/ کاهش قیمتی برای شب عید نداریم

عمده میوه‌های شب عید مردم اصفهان وارداتی است/ کاهش قیمتی برای شب عید نداریم

اصفهان – خبرگزاری مهر: رئیس اتحادیه عمده‌ فروشان میادین میوه و تره ‌بار اصفهان گفت:عمده میوه‌های ایام عید خانواده‌های اصفهان وارداتی است و از دیگر استان‌ها به اصفهان وارد می‌شود.

ناصر اطرج در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با فرارسیدن ایام عید کمبودی درحوزه تامین میوه و تره‌بار مردم اصفهان نداریم.

وی با بیان اینکه اصفهانی‌ها مهمانان را در ایام عید را با پرتقال‌های وارداتی از شمال و جنوب پذیرایی می‌کنند ، ادامه داد: در خصوص تامین خیار، پرتقال و سیب شب عید مردم اصفهان مشکلی وجود ندارد.

رئیس اتحادیه عمده فروشان میادین میوه و تره‌بار اصفهان تصریح کرد: این در حالی است که احتمال کمبود در زمینه تامین نارنگی برای ایام عید وجود دارد.

وی با بیان اینکه سیب تولیدی داخلی اصفهان و از شهرستان سمیرم است که تنها جوابگویی نیاز مردم این استان است ، افزود: اصفهان در حوزه سیب درختی و میوه‌های گلخانه‌ای جایگاه خوبی در سطح کشور دارد.

بازارهای مناسبتی میوه برای شب عید اصفهانی ها نداریم

اطرج یادآور شد: عمده میوه‌های ایام عید خانواده‌های اصفهان وارداتی است و از دیگر استان‌ها به اصفهان وارد می‌شود.

وی از اینکه کاهش قیمتی در زمینه میوه‌های شب عید دیده نشده است گفت، افزود: اما سعی داریم که افزایش قیمتی هم در این زمینه نداشته باشیم.

رئیس اتحادیه عمده فروشان میادین میوه و تره‌بار اصفهان افزود: در حال حاضر ایجاد بازارهای مناسبتی برای رساندن میوه‌های دارای تخفیف‌ به مردم را نداریم و اگر بتوانیم میدان میوه و تره‌بار را تامین کنیم یعنی میوه مردم سطح شهر را تامین کردیم.

وی اظهار داشت: سعی شده که میوه‌ها با یک ثبات قیمتی به دست مردم برسد.

اطرج گفت: برای ایام عید میوه صادراتی از اصفهان به استان های دیگر نداریم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*