آخرین خبرها
فراخوان ششمین جشنواره تولید کنندگان جوان استان اصفهان اعلام شد

فراخوان ششمین جشنواره تولید کنندگان جوان استان اصفهان اعلام شد

اصفهان – خبرگزاری مهر: برای ششمین سال متمادی جشنواره تولیدکنندگان جوان استان اصفهان به همت خانه صنعت، معـدن و تجـارت جوانـان استـان اصفهان با اعلام فراخوانی برای صنعتگران و تولیدکنندگان جوان در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، دبیرخانه، خانه صنعت معـدن و تجـارت جوانـان استـان اصفهان در اعلامیه‌ای برای انتخاب و معرفی موفق‌ترین مدیران جوان سال ۱۳۹۳ استان اصفهان برای ششمین سال متوالی جشنواره تولیدکنندگان جوان را برگزار می‌کند.

این جشنواره که در تاریخ پنجم تیرماه سال جاری در هتل عباسی  برگزار می‌شود از میان شرکت کنندگان بهترین و موفق‌ترین مدیران جوان استان اصفهان معرفی خواهند شد به این منظور علاقمندان تا ۱۵ خرداد ماه فرصت دارند تا با تکمیل فرم در این جشنواره شرکت کنند و در اسرع وقت نسبت به ارسال مستندات اقدام کنند.

جشنواره‌های تولیدکنندگان جوان استان اصفهان در واقع بزرگترین گردهمایی سالیانه مدیران و مهندسان نخبه جوان استان است که در کنار چهره‌های شاخص صنعت و معدن و مهندسی استان اصفهان به معرفی بهترین مدیر عامل، مهندس و مدیر نخبه جوان سال می‌پردازد.

ششمین جشنواره تولیدکنندگان جوان استان اصفهان همزمان با نشست هم‌اندیشی روسا و دبیران خانه‌های صنعت و معدن و تجارت جوانان کل کشور و معرفی چهره‌های ماندگار صنعت و معدن سال ۱۳۹۳ در بخش ویژه به معرفی جوان سال ۱۳۹۳ استان اصفهان نیز می‌پردازد.

داوری این جشنواره مانند سالهای گذشته به طور کامل با هماهنگی و همکاری دانشگاه اصفهان و اعضای هیئت علمی دانشگاه های استان انجام خواهد شد و بهترین مدیر عاملان جوان استان اصفهان در سه سطح بنگاه های کوچک متوسط و بزرگ معرفی می‌شوند.

علاقمندان با مراجعه به سایت http://www.sanatjavanan.org دفترچه مربوطه را دانلود و تکمیل کنند و به آدرس اصفهان خیابان میر روبروی هلال احمر نرسیده به بانک کارآفرین ساختمان تجاری مهندسین طبقه ۵ شماره ۵۰۱ ارسال و جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره‌های ۶۶۱۴۷۲۷ و ۶۲۷۹۶۹۵ تماس حاصل فرمایند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*