آخرین خبرها
ممنوعیت تردد خودرو‌ها در میدان امام (ره) اصفهان دائمی شد
میدان نقش جهان

ممنوعیت تردد خودرو‌ها در میدان امام (ره) اصفهان دائمی شد

مسئول کمیته حمل و نقل ستاد گردشگری شهرداری اصفهان گفت: با مصوبه شورای عالی ترافیک استان اصفهان، ممنوعیت تردد خودروهای سواری در میدان امام (ره) دائمی شد.به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا صلواتی در نشست پایانی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان اظهار داشت: یکی از اقدامات جهادی نوروز امسال ممنوعیت تردد خودروهای سواری بر میدان امام (ره) است که مورد استقبال شهروندان و اصناف قرار گرفته است.

وی افزود: دیروز در جلسه شورای عالی ترافیک استان که با حضور استانداری، پلیس راهور، اصناف برگزار شد، مقرر شد ممنوعیت تردد خودروهای سواری در میدان امام (ره) دائمی شود.

مسئول کمیته حمل و نقل ستاد گردشگری شهرداری اصفهان تصریح داشت: طبق هماهنگی‌های انجام شده با سازمان نوسازی و بهسازی اصلاح کف فرش میدان امام (ره) انجام خواهد شد.

صلواتی تاکید داشت: بستن تردد خودرو‌ها بر میدان امام (ره) مقدمه‌ای بر پیاده راه کردن محور چهارباغ و احیای دولتخانه صفوی است.

وی اظهار داشت: در نوروز امسال با همکاری ستادهای هدایت و اسکان و کمیته اطلاع رسانی شاهد ترافیک روان تری در سطح شهر بودیم.

یک نظر

 1. سید حسن حسینی

  با سلام
  در مسافرتی که با خانواده خود به شهر تمیز و زیبای اصفهان داشتیم, در بازاز اطراف میدان مطلبی نظرمان را جلب نمود که خواستم با شما در میان بگذارم.
  واقعیت این است که بازار اصفهان چون خود شهر اصفهان بسیاز زیباست ولی در این بازار در هم بر همی سیمهای برق و تلفن و بعضی جاها انواع لوله های آب و … که در فضای بازار دیده میشوند به این بازار زیبا یک جوی را تحمیل نموده اند که به زیبائی این بازار لطمه فراوان میزند و حالتی در هم ریخته و شلوغ نصیب این بازار میکند که روا نیست.
  میباید که در جهت بازسازی سیستمهای مختلف ارتباطی و برق و آب و غیره یک بازنگری اصولی اعمال شود و این جو در هم برهمی که از این طریق به این بازار زیبا تحمیل شده است بر طرف گردد. نباید در فقدان یک سیستم اصولی و مناسب در این مورد, زیبائی این بازار که یکی از محلهای مناسب برای جلب گردشگران ایرانی و خارجی هم هست دچار صدمه شده و از جذابیت این بازار بکاهد.
  در این مورد برایتان آرزوی موفقیت دارم.

  دکتر سید حسن حسینی آلمان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*