آخرین خبرها
نرخ کرایه تاکسی‌‌های اصفهان ۲۵ درصد افزایش یافت

نرخ کرایه تاکسی‌‌های اصفهان ۲۵ درصد افزایش یافت

اصفهان – خبرگزاری مهر: رئیس کمیسیون حمل ونقل، محیط زیست و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: نرخ کرایه تاکسی‌های اصفهان با افزایش ۲۵ درصدی در هر کورس به ۳۵۰ تومان رسید.

ابوالفضل قربانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سال گذشته نرخ کرایه تاکسی ۲۷۵ تومان بوده که امسال با رشد ۲۵ درصدی به ۳۴۳ تومان رسید و چون به طور عمده دادن پول خورد کمی مشکل است قیمت ۳۵۰ تومان به طور رسمی برای هر کورس تاکسی تعیین شد.

وی ادامه داد: در صورتی که تاکسی ها برای هر کورس در سال گذشته ۴۰۰ تومان و امسال ۵۰۰ تومان دریافت می‌کنند یک خلاف آشکار است که باید مسافرین با ارسال کد تاکسی که در گوشه سمت راست شیشه تاکسی نصب شده به شماره شکایات تاکسیرانی ، راننده متخلف را معرفی کند.

رئیس کمیسیون حمل ونقل، محیط زیست و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان در ارتباط با گلایه های مردم از وضعیت تاکسیرانی و حتی خود راننده ها از این دستگاه، افزود: سازمان تاکسیرانی یک بخش خصوصی است که نزدیک به ۲۴ هزار راننده تحت پوشش این نهاد است که کنترل آنها کار ساده ای نیست.

وی اضافه کرد: در حال حاضر رئیس سازمان تاکسیرانی اصفهان تغییر کرده و امید است که شاهد وضعیت نسبی خوبی در این نهاد باشیم.

قربانی با اشاره به اینکه هم اکنون شاهد وضعیت مطلوبی در حوزه تاکسیرانی نیستیم، افزود: در صورت سرویس‌دهی مناسب، تناسب قیمت ها با سرویس، در دسترس بودن تاکسی‌ها و قانون‌مدار بودن تاکسیران‌ها و رعایت اصول و قوانین ترافیکی وضعیت خوبی را در حوزه تاکسیرانی ایجاد خواهد کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*