آخرین خبرها
پادگان های جنوب شهر اصفهان باید به خارج از شهر منتقل شود

پادگان های جنوب شهر اصفهان باید به خارج از شهر منتقل شود

اصفهان- عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با توجه به سلب آرامش پادگان های جنوب شهر اصفهان از مردم این مناطق لازم است پادگان ها به خارج از شهر و مناطق مسکونی انتقال یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، نورالله صلواتی ظهر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: از آنجائیکه پروازهای آموزشی که در سطح پادگان های جنوب شهر اصفهان انجام می گیرد سبب سلب آرامش از مردم این مناطق شده است بنابراین لازم است که مدیران شهری نسبت به انتقال این پادگان ها جدی تر وارد شوند.

وی ادامه داد: پرواز هواپیماهای آموزشی سپاه، هوانیروز و دیگر ارگان های نظامی منجر به سلب آرامش سکنه خیابان های میر، سعادت آباد و مصلی اصفهان شده و این در حالی که این احتمال است که پروازهای فوق نیز فاجعه آفرین باشد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر این که پادگان ها باید به خارج از شهر و مناطق مسکونی انتقال یابند تصریح کرد: با توجه به توسعه شهری اصفهان لازم است پادگان های این شهر با عزم و اراده مدیران شهری و استانی به خارج از مناطق مسکونی جابه جا شوند.

وی همچنین به مشکل کمبود پارکینگ در سطح شهر اشاره کرد و گفت: لازم است پارک حاشیه ای از سوی شهرداری مدیریت شود به طوری که هزینه برای توقف طولانی مدت در حاشیه معابر بسیار زیادی در نظر گرفته شود اما برای توقف های کوتاه مدت در حاشیه خیابان ها هزینه کمی پیش بینی شود.

صلواتی افزود: مشاهده می شود کارمندان و مالکان برخی از موسسات و بانک ها بیش از هشت ساعت خودرو شخصی خود را در حاشیه خیابان ها پارک می کنند که لازم است این موضوع مدیریت شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*